100YXG39MEFCTA8X16
MFR.Part #
100YXG39MEFCTA8X16
JLCPCB Part #
C1597508
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 300mA@100kHz 39uF 4000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS