35RX30560M10X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35RX30560M10X20
JLCPCB Part #
C1595754
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 2000hrs@130℃ 20mm 35V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS