475VXG270MEFCSN30X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
475VXG270MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C3723130
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+150℃ 1.55A@120Hz 10mm 270uF 30mm 40mm 475V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS