475MXH220MEFCSN25X45
MFR.Part #
475MXH220MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1584802
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 45mm 475V ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS