LGC2H271MELZ60
MFR.Part #
LGC2H271MELZ60
JLCPCB Part #
C20297580
Package
Plugin,D22xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.3166A@50kHz 220uF 22mm 5000hrs@105℃ 500V 60mm ±20% Plugin,D22xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS