475MXH150MEFCSN30X25
MFR.Part #
475MXH150MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1588336
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 475V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS