475MXH100MEFCSN22X35
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
475MXH100MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1582733
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 35mm 475V 880mA@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS