LKS1J332MESZ
MFR.Part #
LKS1J332MESZ
JLCPCB Part #
C1604085
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 22mm 3300uF 35mm 63V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS