385USC150MEFC22X35
MFR.Part #
385USC150MEFC22X35
JLCPCB Part #
C1603691
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 1.12A@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@85℃ 35mm 385V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors