400CGX4R7MEFC10X12.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
400CGX4R7MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C437652
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 4.7uF 400V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS