16PX2200M EFC T8 10X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16PX2200M EFC T8 10X20
JLCPCB Part #
C88839
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.05A@120Hz 10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS