450VXR120MEFCSN30X30
MFR.Part #
450VXR120MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1606488
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.008A@10kHz 10mm 120uF 30mm 30mm 450V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS