25YXG220MEFCT78X11.5
MFR.Part #
25YXG220MEFCT78X11.5
JLCPCB Part #
C2843250
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 220uF 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS