381LX680M400J012
MFR.Part #
381LX680M400J012
JLCPCB Part #
C3721122
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 600mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS