450USG220MEFCSN22X45
MFR.Part #
450USG220MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1607332
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 1.66A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@85℃ 450V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS