50MXC12000MEFC30X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50MXC12000MEFC30X50
JLCPCB Part #
C1609562
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 12000uF 3000hrs@105℃ 30mm 4.56A@120Hz 50V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors