ALC70D561CF350
MFR.Part #
ALC70D561CF350
JLCPCB Part #
C1610092
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13000hrs@85℃ 2.46A@100Hz 249mΩ@100Hz 30mm 350V 50mm 560uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS