450USC390MEFCSN35X40
MFR.Part #
450USC390MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C3724773
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.38A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 390uF 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS