420TXW100MEFRCE18X30
MFR.Part #
420TXW100MEFRCE18X30
JLCPCB Part #
C369723
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
100uF 12000hrs@105℃ 18mm 30mm 420V 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS