450MXK560MEFCSN25X60
MFR.Part #
450MXK560MEFCSN25X60
JLCPCB Part #
C2838644
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 25mm 3000hrs@105℃ 450V 560uF 60mm ±20% 插件,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS