450MXK270MEFCSN22X45
MFR.Part #
450MXK270MEFCSN22X45
JLCPCB Part #
C1582907
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1.65A@120Hz 10mm 22mm 270uF 3000hrs@105℃ 450V 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS