450MXC100MEFCSN30X25
MFR.Part #
450MXC100MEFCSN30X25
JLCPCB Part #
C1644442
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 690mA@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS