450MXK180MEFCSN22X35
MFR.Part #
450MXK180MEFCSN22X35
JLCPCB Part #
C1589970
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.27A@120Hz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS