10YXF220MFFCT16.3X11
MFR.Part #
10YXF220MFFCT16.3X11
JLCPCB Part #
C2843228
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS