450HXG120MHDSSN20X40
MFR.Part #
450HXG120MHDSSN20X40
JLCPCB Part #
C3722623
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 120uF 20mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V 8Ω ±20% 插件,D20xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS