400USC220MEFCSN30X30
MFR.Part #
400USC220MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1605837
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.66A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS