475MXH82MEFCSN22X30
MFR.Part #
475MXH82MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1582890
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 30mm 475V 770mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS