450MXC47MEFCSN20X25
MFR.Part #
450MXC47MEFCSN20X25
JLCPCB Part #
C1590548
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 390mA@120Hz 450V 47uF ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS