6.3YXG680MEFCTA8X11.5
MFR.Part #
6.3YXG680MEFCTA8X11.5
JLCPCB Part #
C5115421
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 352mA@120Hz 4000hrs@105℃ 6.3V 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS