450MXC120MEFC25X30
MFR.Part #
450MXC120MEFC25X30
JLCPCB Part #
C3722607
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 750mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors