SLPX681M160C3P3
MFR.Part #
SLPX681M160C3P3
JLCPCB Part #
C5899428
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.33A@120Hz 25mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 680uF ±20% Plugin,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS