450HXW100MEFR14.5X40
MFR.Part #
450HXW100MEFR14.5X40
JLCPCB Part #
C5115128
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 14.5mm 3000hrs@105℃ 40mm 450V 7.5mm 790mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS