450LXW100MEFR14.5X40
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
450LXW100MEFR14.5X40
JLCPCB Part #
C5115155
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 12000hrs@105℃ 14.5mm 40mm 450V 7.5mm 760mA@120Hz ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS