420VXH180MEFCSN25X30
MFR.Part #
420VXH180MEFCSN25X30
JLCPCB Part #
C1605495
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.666A@10kHz 10mm 180uF 25mm 30mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS