220MXG1200MEFCSN30X40
MFR.Part #
220MXG1200MEFCSN30X40
JLCPCB Part #
C3722843
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 2.5A@120Hz 220V 3000hrs@105℃ 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS