450HXC470MEFCSN35X50
MFR.Part #
450HXC470MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1619987
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 4.158A@10kHz 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS