381LX152M250A052
MFR.Part #
381LX152M250A052
JLCPCB Part #
C5507800
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2.5A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 35mm 50mm ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS