16YXH3900MEFCGC16X25
MFR.Part #
16YXH3900MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C5114502
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 16mm 2.051A@120Hz 25mm 3900uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS