450BXC22MLC2G412.5X25
MFR.Part #
450BXC22MLC2G412.5X25
JLCPCB Part #
C2940650
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
12.5mm 22uF 25mm 450V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS