6.3YXH1200MEFC8X20
MFR.Part #
6.3YXH1200MEFC8X20
JLCPCB Part #
C1597634
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 20mm 3.5mm 6.3V 630mA@120Hz 69mΩ 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS