420MXK680MEFCSN30X50
MFR.Part #
420MXK680MEFCSN30X50
JLCPCB Part #
C424241
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 30mm 420V 50mm 680uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS