420MXK330MEFCSN25X40
MFR.Part #
420MXK330MEFCSN25X40
JLCPCB Part #
C1580782
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.76A@120Hz 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 40mm 420V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS