400LLE3.9MEFC10X12.5
MFR.Part #
400LLE3.9MEFC10X12.5
JLCPCB Part #
C1668546
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 15000hrs@105℃ 3.9uF 400V 57mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS