ZCLG820M500SBAAN350L
Extended
Manufacturer
Anhui LinkeyCon Electronic Technology Co.,Ltd
MFR.Part #
ZCLG820M500SBAAN350L
JLCPCB Part #
C49236828
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
10mm 25mm 35mm 500V 82uF ±20% Plugin,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS