LGY1V562MELZ35
MFR.Part #
LGY1V562MELZ35
JLCPCB Part #
C1582138
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22mm 2A@120Hz 35V 35mm 5000hrs@105℃ 5600uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS