420BXW39MEFR16X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
420BXW39MEFR16X20
JLCPCB Part #
C1600954
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 39uF 400mA@120Hz 420V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS