400WXA22MEFCGC18X16
MFR.Part #
400WXA22MEFCGC18X16
JLCPCB Part #
C1599684
Package
Plugin,D18xL16mm
Description
-25℃~+125℃ 16mm 18mm 2000hrs@105℃ 22uF 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS