500MXH330MEFCSN35X40
MFR.Part #
500MXH330MEFCSN35X40
JLCPCB Part #
C1668142
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.394A@10kHz 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 40mm 500V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS