400HXG100MEFCSN22X30
MFR.Part #
400HXG100MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1603157
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS