UMW1C220MDD1TE
MFR.Part #
UMW1C220MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668768
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16V 22uF 55.5mA@10kHz 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS